Pracownicy

O G Ł O S Z E N I E
Akademia Bialska Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej 

Zatrudni osobę na stanowisko: 
PRACOWNIKA OŚRODKÓW BADAWCZYCH-LABORATORIUM ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH
umowa o pracę

Więcej…

Szanowni Państwo, w związku ze zmianą nazwy Uczelni informujemy, że od dnia 02.03.2022 zmianie ulegają adresy pocztowe/loginy pracowników dydaktycznych w domenie @dydaktyka.pswbp.pl

  • pierwsza część nazwy (przed „@”) pozostaje bez zmian,
  • druga część nazwy (po „@”) zmienia się na: @dyd.akademiabialska.pl

Przykład nowego adresu/loginu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wszystkie dotychczasowe adresy pocztowe pozostają aktywne, tzn. możliwe jest wysyłanie wiadomości na te adresy. Dotychczasowe hasła nie ulegają zmianie.

 

wizyta_strona

Więcej…

Czarnek_slajder_strona_690x300

Więcej…

PRACOWNICZE PLANY KAPITAŁOWE (PPK) to dobrowolny program długoterminowego oszczędzania, tworzony i współfinansowany przez osoby zatrudnione (pracowników i zleceniodawców, którzy podlegają obowiązkowo ubezpieczeniom społecznym), pracodawców i państwo. Prywatne, imienne rachunki PPK będą zasilane wpłatami osób zatrudnionych, podmiotu zatrudniającego oraz wpłatą powitalną i dopłatami od państwa.

Zasady tworzenia i funkcjonowania pracowniczych planów kapitałowych reguluje ustawa z 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych (tj. Dz.U. z 2020 r. poz. 1342) - dalej ustawa o PPK.

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej została objęta ustawą z dniem 01.01.2021r., co oznacza, że pierwsze składki naliczone zostaną w kwietniu 2021r.

Więcej…

plakat_wsparcie_psychologiczne_690

zakupy_dla_seniora_strona

Więcej…

Cała Polska w czerwonej strefie od 24 października br
W związku z powyższym kształcenie studentów wszystkich kierunków studiów stacjonarnych, studiów podyplomowych i innych form kształcenia m.in. w ramach realizowanych projektów od dnia 24.10.2020 r. do odwołania prowadzone jest w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams.
Szczegóły w zarządzeniu: 
 
Zgłoszenia dotyczące założenia konta na platformie MS Teams lub problemów z dostępem do niego, należy wysyłać w postaci korespondecji email na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , z uwzględnieniem w treści: Imienia, Nazwiska i numeru albumu studenta oraz opisu problemu. 

Strona 1 z 2

pierwsza
poprzednia
1