Informujemy, że 13 stycznia 2022 roku o godzinie 10.00 w formule online odbędzie się IX edycja Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego, pod hasłem „Europejskie programy edukacyjne”.

 

ODI to jedna z największych konferencji poświęconych europejskim programom edukacyjnym w Polsce, organizowana od 2014 r.

Wydarzenie adresowane jest do osób, które realizowały już unijne projekty edukacyjne oraz tych, które dopiero planują rozpocząć działania w programach zarządzanych przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Uczestnicy wydarzenia będą mogli m.in. wysłuchać wykładu o programach zarządzanych przez Narodową Agencję oraz wziąć udział w konsultacjach tematycznych dotyczących: szkolnictwa wyższego, edukacji młodzieży i dorosłych, sportu, szkoleń zawodowych czy mobilności uczniów.

Podczas wydarzenia będzie także możliwość rozmowy z ekspertami o szansach i korzyściach, jakie dają program Erasmus+ oraz inne inicjatywy edukacyjne UE.

Więcej informacji, w tym program oraz link do rejestracji, znajduje się na stronie wydarzenia: https://www.frse.org.pl/odi-2022

piątek, 31 grudnia 2021 08:14 Poprawiony: piątek, 31 grudnia 2021 08:53 Wpisany przez Agnieszka Monika Kaliszuk